Kõrva undamine 07.04.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.. kõrv undab nädal juba, kui olen vaikuses kui makk käib v televiisor ei saa aru.
Undamine on katkendlik midagi sellist nagu kõrval korteris lööks bass kõlar vms.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas kasutate tugeva võimendusega kõrvaklappe mis kahjustavad kuulmisnärve. Vajalik on visiit kõrvaarstile et teha kuulmisnärvi uuring.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika