mega cisterna magna 27.03.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on kahepoolne kolmiknärvi neuralgia. Ja MRT näitas, et mul on mega cisterna magna. Kas see võib põhjustada närvi kaebusi? Kuna lugesin, et see on ka seotud mõningate närvidega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kolmiknärvi klassikaline neuralgia selles eas on ebatõenäoline. Mega Cisterna Magna on kaasasündinud aju arenguhäire, mis vaevusi põhjustada ei pruugi. Vajalik on kogenud neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika