Pearinglus, minestustunne ja ärevushood 23.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt kaks nädalat tagasi tekkis järsult suur ärevushoog, selline tunne oli, et viskab kohe pildi tasku ja natuke oli isegi paanikat. Peale seda 2 nädalat on olnud peas konstantne pearinglus, tasakaaluhäire ja minestustunne, väljas ei saa käia ja tööd ei saa teha. Kui liigun kuskile on tunne, et kohe varisen kokku ja tekib selline teadmatuse tunne ja suur ärevus kuna kardan, et minestan ära. Kas tegu on millegi tõsisega? Ei oska enam kuidagi olla ja väga raske on liikuda oma eluga edasi nii.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seega on tegemist tõsise probleemiga mis nõuab arsti sekkumist. Soovitan neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika