Värinad sees 14.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Kaks nädalat tagasi jäin nohu-köhasse, siis hakkas ka rinnus (peamiselt vasakul pool) torkivad valud hooti. Perearst tegi vereproovi ja kõik oli korras. Valu ära ei kadunud, aga lisandus värinatunne kehas (sama tunne nagu siis kui keegi ehmatab). Sellega koos on kohati ka pearinglus.
Algul oli sellist värinat harva, aga nüüd üha enam.
Käisin ka uuesti arsti kontrollis, tehti vereproov, ekg. Kõik näitajad normis.
Imetan väikest last ja viimasel ajal on unetunde vähe. Kas võib olla sellega seotud ärevushäire?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Värin, tasakaalutus, minestustunne ja palju muud on tihti seoses ärevushäirega mis sageli kimbutab lastega kodus olevaid naisi. Soovitan kaaluda regulaarset liikumist ja sporti.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika