tugev valu vasakus puusa piirkonnas 07.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Tõstsin umbes 20-25 kg raskust parema käega ebamugavas asendis ja umbes 5 minutit hiljem lõi äge valu vasakusse puusapiirkonda. mis ei ole paremaks läinud viimase 12 tunni jooksul.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu võib kesta ka mitu nädalat. Põhjus võib olla nihkunud nimmelülidevahelises disketis. Kui valu kiirgub kaugemale jalga tuleks minna neuroloogi või perearsti vastuvõtule. Andke seljale puhkust ja vajadusel valuvaigistid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika