Pea kuklas ja peas üleval turse seespoolt 30.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Probleem selline, et umbes nädal aega on kestnud püsti olles või istudes tunne nagu pea oleks täis puhutud ja turses, tunne nagu oleks tasakaalu häired, vahest poodi minnes tunne kuidas üleüldse terve keha tahaks oksendada, kokku kukkuda, jalad nõrgad. Olen käinud peaga õmblemas ka 10 aastaselt kui kiviga pähe sain sinna piirkonda kus kõik tegevus pinget tekitab. Iga päevaga läheb hullemaks, käisin emos seal nad ka vaatasid üldse teisi tunnuseid süda pulssi jne covid pos/neg ja ei pööranud mu pea probleemile üldse tähelepanu, sain küll neuroloogile aja kirja aga sinna 12 päeva ja ei tea kas pean nii kaua vastu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui seisund läheb hullekaks, tuleks uuest minna EMOsse, et tehtaks kompuuteruuring. Asi selgub siiski neuroloogi vastuvõtul.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika