Tere,pea vasakpool aastaid paha,raske,nüüd ka peale grippi veel samal pool kõrvapropleem...midagi ei leitud,kerge kohin ja 100%ei kuule...süda klopib...aitas canax ei aita seegi enam...kelle poole pöörduda,kas tõesti abi ei saa 18.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mis aitaks..isegi mälu juba halvem

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Aidata võivad antidepressandid. Rääkige sellest perearstiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika