Käes juba üle kuu aja valu. ei saagi aru, kas lihas või närvi. 09.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba üle kuu aja, vasakus käes, imelik valu, millele pole leevendust ei tablettidest(Recoxa) ega mögladest alates Voltarenist, lõpetades Viprosaliga. Mõnetunnist leevendust saab vibromassaazist. Häirib kõiki töid. Nii bussi juhtimist kui ka pillimängu. Kuidas kirjeldada?..
No näiteks kui püpda tõsta kastist bälja pudelit, haarates sõrmedega kaelast ja kergitada käeselga ülespoole, kukub pudel kasti tagasi. Korrates sama liigutust, peopesa ükespoole, pole häda midagi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirjelduse järgi tundub et tegu on labakätt tõstva lihase kõõluse põletikuga kinnituskohas küünarliigesele. Vajalik on siiski spetsialisti läbivaatus. Helistage E kl 14.00 tel. 6748591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika