Seljanärvi põletku ravi. 05.08.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olin pühap.tart emos .
Alaselg oli ära.
Öeldi et väga äge närvi põletik.nüüd on nii et sain hunniku tablette.
On küll parem olla.aga hetkel valutab ägrdalt parem jslg sääremarjast ülesse poole,kisub nagu krampi ja suriseb nagu olex surnud.
Üks sönranna ütles äki tromb.
Kas on see vöimalik?
Äki nende rohtude tagajärg vms.
Mida teha

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Surin jalas viitab siiski närvi kompressioonile - põhjuseks nihkunud lülidevaheline disk. Vajalik on esialgu rö. pilt nimmelülidest ja neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika