pea põrutus 07.11.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere dr Pajos!

Minu laps (21 a.) sattus liiklusõnnetusse. Ta istus autos juhi kõrval, tee oli libe ja auto sõitis teelt välja. Minu laps kukkus läbi akna autost välja. Selle õnnetuse tagajarjel sai ta ajukelme verevalum. Tal on mälukaotus, pea valu, käed värisevad, autoga ta sõita üldse eisaa s.t. roolis ise juhtida. Haiglas hoiti teda ainult 2 päeva, öeldi, et noor mees küll ta paraneb.
Kuid mind kui ema see ei lohuta, mõistan, et sellise traumaga võivad hiljem tagajärjed olla väga halvad.
Öelge palun , kas minu lapsele on võimalik teha järelravi haigla? Mul on tunne, et arstid saavad teda aidata.
Teid ette tänades
Lugupidamisega
Marika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge konsultatsioonile.
Dr. Ain Pajos