Imelik valu vasakul ees küljes roiete taga 28.06.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kuuaega tagasi ehitusmaterjale tõstes käis vasakust küljest läbi tugev valu nagu oleks ora küljest sisse tulnud nüüd on tehtud kõik veretestid kopsupildid ja südama filmid kõik korras , aga imelik valu vasakul rojete juures ja vahel ka selja alaosas ja taga rojete juures vahel sähvis ka meelekohtadesse ja jala labadesse on ka tekkinud väike palavik 37,2 ja vahelepeal tuleb justkui nõrkkus tunne kas on võimalik et tegu on mingise närvi põletyikuga ja mida tuleks teha .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt roietevahelise närvi valuga. Kui küljel on ka punane lööve (vöötohatis)- on tegemist närvi viirusekahjustusega mis nõuab kohest neuroloogilist ravi. Võimalik on ka rinnalülidevahelise diski kahjustusest (tõstmine) tingitud närviärritus mis väga valulik. Vajate neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika