Milline uuring näitaks ? 16.06.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Massöör/ füsioterapeut tundis peas, vasakul pool kõrva taguses piirkonnas kõva/pinges kohta- milline uuring näitaks, mis on viga? Esineb ka natuke kõnehäiret ja vahest pea "nagu vati sees". MRT tehtud, seal vastus, et "kõrvalekalded normi piires". Kas angiograafia näitaks rohkem?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui MRT oli normi piires, siis ajus probleemi ei ole. Tegemist võib olla koljuvälise luu kasvuga või ka lihtsalt lihaspinge või rasvkasvajaga Tuleks näidata perearstile või kirurgile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika