Minestamised 4 korda päevas 15.05.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kahjuks diagnoositi muli epilepsja, aga mul seda vist pole, kuna mul liiga tihedalt minestused. Algul hakkab süda puperdama ja siis tekib õhupuudus. Keegi nagu kägistaks ega laseks mul hingata. Siis minestan ehk vajun kokku. Näost olen valge kui luik ja natuke hiljem on juba kõik ok. Tahaks edasi tööl käia, aga mul ei lubata, kui ma sellises olukorras. Ehk oskate Teie nõu anda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõige olulisem epilepsia diagnoosimisel on EEG uuring. Kui tavaline EEG on korras, tuleks teha uuring peale magamata ööd. Siis saab öelda kas on epilepsia, milline vorm ja kuidas ravida.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos