ülaselja valu 09.05.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on tugevad ülaselja valud iga päev, tundub nagu kondi valu, juba aasta aega ja miski ei aita. Lisasin RMI youtube, kas selle RMI pohjal voib öelda, millest need valud on: https://www.youtube.com/watch?v=4gU7gKaaaGE&feature=youtu.be voi seda peaks küsima radioloogist voi kiropraktikult?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajalikud on külgvõtted ülemistest rinnalülidest ja neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
tel. 6748591
Neurodiagnostika