Valu ja pearinglus 04.10.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, kuu aega tagasi lõi tugeva valu meelekohta, mis kestis ca 20 minutit. Kael ja ülaselja osa oli masseerides valus. Hiljem tekkis tugevam kaelalihaste valulikkus, pead keerata väga ei saanud, aegajalt lööb meelekohtadesse valu, pea tundub paks ja kuumatunne peas. Palavikku pole kuid valu kaelapiirkonnas on siiani,valu kiirgab ka pähe, kaugele vaadates pilk läheks justkui kaheks, näen udusemalt, pimedas ja lähedalevaadates on korras. Silmad kinni pannes hakkab pea ringi käima, aga mitte koguaeg.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt tegemist ühe või mõlema suure kuklanärvi ärritusega - põhjuseks kaelalihaste pinge külmetuse, infektsiooni või vale asendi tagajärjel. Kui valu massaaziga ei vähene, tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika