Peavalu ja kukkumine 10.02.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Paar päeva tagasi kukkusin libedaga selili, nii et ka pea lõin veidi ära. Peale ehmatuse enesetundes midagi tunda ei andnud ja jätkasin tavapäraseid igapäevatoimetusi.
Ka järgmisel päeval oli enesetunne igati tavaline.
Kolmanda päeva pärastlõunal aga tekkis trenni tehes õrn peavalu ning pisut andsid tunda tavapärasest rohkem pinges ka kaelalihased.
Täna - neljandal päeval on endiselt kohati (eriti just liikudes) õrna peavalu tunda.
Kas peaks muret tundma/arsti poole pöörduma, või kuidas peaks käituma.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu püsib ja on ka iiveldus, tuleks pöörduda EMOsse. Kui vaid kaelavalu võiks jätta paar trenni vahele ja valu püsimisel teha kaelapildid (perearst) - neuroloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika