Valu mõlema reie siseküljel 13.09.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Umbes 10 kuud tagasi hakkas valutama üks puusaliiges. Röntgen liigese kulumist ei näidanud. Arvati olevat limapauna põletik. Tehti liigesesüst. Eriti ei aidanud. 7 kuud tagasi hakkasid valutama mõlemad puusaliigesed. Umbes 2 kuud tagasi tekkis liikumisel valu mõlema reie siseküljele. Eriti valus on liikuda järsematel treppidel, siseneda/väljuda autost, ette kummardades tõsta põlvi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist puusaliigestest lähtuva valuga, mitte närvivaluga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika