pidev sisin-vilin pea vasakus pooles 17.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba 2aastat tunnen peas pidevat sisinat vilinat,kõrvauuringud on tehtud,viga ei leitud.Põen kroonilist kaelaradikuliiti. Konsulteerisin südamearstiga,kes ütles,et sellest vaevusest ei saagi vabaneda. Kas tõesti tavameditsiin on siin võimetu? Olen 58-a naine.Palun vastake,mida teha,et sellest vaevusest vabaneda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kahinale kõrvas tihti nähtavat põhjust ei leita ja siis on ka ravi problemaatiline.
Kaelaradikuliidiga sellel seost ei ole.

Dr. Ain Pajos