väga tugev seljavalu 23.10.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere,probleem siis selline,väga tugev valu alaseljas pikemat aega,nagu oleks kinni midagi või mingi asi kuskil taga kinni,ei saa aevastada ega köhida,lööb tugeva valu selga.
valu on nii tugev kohati et tõmbab käpuli,silme eest pimedaks ja selja lukku.püsti seistes selg valutab ja väsib,samuti ka vasak jalg pidevalt väsinud.kuhu peaksin pöörduma

lugupidamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Laske perearstil teha Rö ülesvõtted nimmelülidest ja tulge vastuvõtule.

Tel.6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika