Närvipõletik 17.02.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kõik sai alguse kui 22.12 grippi jäin, järgnes põskkoopapõletik ja kui peavalu jätkus, siis diagnoositi närvipõletik. Kompuuter näitas, et kõik korras, veri on korras. Närvipõletiku raviks sain 10 päeva 2 korda päevas Nalgesini ja 1 kord 1 tablett Lurica . Ravi lõppes 06.02. Pea ei valuta enam nii palju, aga pea lael (kõige kõrgem koht) on ikka valusad punktid. Kammida ebameeldiv ja näiteks patsi kanda. Samuti kohati nagu tunne et parem näopool tundetu. Samuti on endiselt püsiv väike palavik (peale rohu lõpetamist kuni 37.3, alla 37 ei lange) ja keha nagu kuumab. Kas tegemist ikka närvipõletikuga ? Kui jah siis kuidas seda edasi ravida? Kas närvipõletik põhjustab palaviku? Kuidas närvipõletiku üldse diagnoositakse? Kas oleks mõistlik teha MRT? Kas näitab rohkem kui kompuuter? Olen päris mures kuna palavik kestnud juba 2 kuud. Eelnevalt on olnud kolmiknärvipõletik ja istmikunärvipõletik (annab praegu ka aegajalt tunda). Kas närvipõletikud võivadki kuidagi krooniliseks muutuda? Vabandan, et niipalju küsimusi, aga tahaks väga terveks saada. Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kahjuks ei ole nendele küsimustele ilma neuroloogilise läbivaatuseta võimalik konkreetselt vastata.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika