Ebamugavustunne paremas küljes 08.01.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minul on mure parema küljega. Ligi kolm aastat on olnud ebamugavustunne, surin paremas jalas. Nüüd on see edasi liikunud paremasse kätte ning näopoolde. See pole nagu valu vaid pigem selline rahutuse tunne justkui kuidagi pole mugav. Liikudes seda tunnet nii tugevat pole, küll aga väsib parem jalg kiiremini kui vasak.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel asja ei selgita. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule kes võib suunata ka lisauuringutele.

Dr. Ain Pajos