MRT uuring? 12.08.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Küsimus MRT uuringu diagnoos kohta.Mida see tähendab?

C6-C7-Th1 eesmine spondülodees,metalliartfaktide foonil näib spinaalkanal vaba.Seljaajus näha T2 hüperintensiivne,kohati tsüstjas lesioon C7-Th1 kõrgusel,mis läbib kogu seljaaju ristlõiget.Lesioonist distaalsemal ja proksimaalsemal on seljaaju kuju ja MR signaal iseärasusteta.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Uuring näitab operatsiooniga fikseeritud kaelalülisid ja seljaaju kahjustust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika