Õlad-kael kanged, pea uimane 21.03.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

juba umbes septembri kuust on sisuliselt igapäevaselt järgmised sümptomid: kael ja õlad kanged, pea uimane nagu vati sees oleks. Pöördusin selle murega perearsti poole, kes viitena minu kõrgele vererõhule (mida ravin ravimitega Nebilet ning mis tänu ravile on normis) kirjutas välja veel ühed ravimid (millest abi polnud ja olen tänaseks nende kasutamise lõpetanud) ja soovitas võtta südameaspiriini, et veri vedelam oleks ja pea verevarustus paraneks. Ka need tabletid pole mingit muutust toonud. Ostsin ka Dormeo ortopeedilise padja, mis natukene on nagu olukorda muutnud, vähemasti uni on paremaks läinud. Uimasuse tõttu midagi tegemata ei jää, töö saab tehtud, sõidud sõidetud jne, kuid ikkagi kuidagi häiriv on ning pimedas sõites ka tekitab ebakindlust, mida varem pole olnud. Täpsuse huvides märgin ära, et töötan igapäevaselt arvutitaga, kontoritöö.
Kas oskate soovitada midagi, mida võiks ette võtta või oleks vajalik Teie visiidile tulla?

Tänan

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Aspiriin siin ei aita. Võiks teha rö. pildid kaelalülidest ja tulla konsultatsioonile.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika