Sähvatused peas 03.02.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on kogu aeg olnud peavalud. Arvan, et suures laastus on see pärilik, mäletan, et mu ema kaebas ka pidevalt peavalude üle. Olen harjunud sellega, et vähe on päevi, kus ma ei võtaks mõnd peavalurohtu ( go godamol hetkel).
Minu tööks on tundide kaupa laua taga istumine, sundasendid, silmade ja käe pingutamine ( olen kunstnik). Kael ja õlad on kogu aeg kanged. Olen siiski pidevalt ka joogaga tegelenud, mis enesetunnet enam-vähem korras aitab hoida.
Kuid kuskil paar kuud tagasi öösel külge keerates, magamise pealt lõi vasaku silma taha silmakoopasse nagu noaga tugev valusähvatus, mis mu ärkvele ehmatas, Silmakoobas tuikas ca 10 minutit peale seda. Paar päeva hiljem lõi silma taha veel korra selline sähvatus. Läksin selle peale silmaarsti juurde, et kontrollida, kas asi on silmades (tööperiood on hetkel väga pingeline, vähe puhkust). Silmadega polnud muud erilist kui et lihased väsinud. Silmaarst suunas neuroloogi juurde, kes tegi tavapäraseid koputamisi jne ning sain saatekirka kompuuteruuringuteks 9.märtsil.
Neuroloogi juures käisin 30.jaanuaril 2012. Mure on aga selles, et nende kolme päeva jooksul, mis arsti juures käimisest möödas on, löövad mulle sähvatused 2-3 korda päeva jooksul paremale poole meelekohale. Kõrvus kohiseb ja pea nagu suriseks kogu aeg. Kas on tõenäoline, et olukord on eluohtlik? .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja alusel ennustusi teha ei saa. Tulge vastuvõtule.
Tel.: 6 748 591
Dr. Ain Pajos