Tuim valu 15.06.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!! Mul on vahest selline imelik surin põsel , nagu lihased tõmbaksid krampi, nüüd on see tuim valu läinud ümber kôrva taha kuklasse , meelekohta ja kaelal just see lihas mis tuleb kõrva alt kuni rangluuni. Vahest ajab Iiveldama. Ta ei ole kogu aeg tuleb ja läheb . Ning kaelast õla pealt kuni sõrmedeni välja, suriseb!!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha tavaline Rö pilt kaelalülidest 2s suunas.(perearst). Võimalik on kaelast lähtuva närvi kompressioon. Kui pilt on tehtud helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos