Tuim kestev valu rinnus.Käisin hiljuti perearstil ,kõik igasugu vere proovid olid korras.Arst kuulas ka hingamist midagi ei avastanud.Ise arvan et midagi on kopsudega seotud.Pean minema homme kümne päevalisele reisile mida teha. 22.09.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valu rinnus keskel tuim kestab poolest tunnist paari tunnini on olnud viimase paari nädala jooksul süvenev.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha kopsupilt ja korrata EKG. Kui need ikka korras on võimalik selgroost lähtuv närvivalu.
Siis helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika