Ärevushäire ja imelikud peavalud 26.03.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul algasid ärevushäired umbes kuu aega tagasi. Hakkasin antidepressante võtma.
Kuid nüüd on tekkinud selline imelik asi. Pea valutab - selline surumistunne peas ja kõrvades, silmad on valgustundlikud. Pea käib ringi. Mõtlen juba kogu aeg endale igasuguseid haiguseid külge.
Mainin ära, et mul oli umbes 6 aastat tagasi ka meningiit. Ja kas on võimalik, et ärevushäire on üldse välja löönud sellest kunagi põetud meningiidist?

Ootan väga Teie vastust, kuna mul on neuroloogile aeg alles järgmise kuu lõpus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Meningiit põhjustab terviseprobleeme ägedas faasis s.o. haiguse põdemise ajal. Hilisemaid probleeme ei saa sellega seostada. Küll on aga võimalik et teie antidepressant tuleb välja vaheteda ja kasutada lühiaegselt ka valu ja lihaspinge vastast ravi.
Helistage tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos