Imelikud valud kõrvas ja pidevad peavalud 06.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Mul on mure pidevate peavaludega.Juulist hakkas mu vasak kõrv valutama, sellised nagu halvavad valupisted. Käisin kõrvaarsti juures ja kõik pidi korras olema. Valud on siiani. Mul on väga tihti peavalud, nüüd nädal aega järjest. Rohud ei aita. Kord on suured meeletud valud, et ei saa liigutadagi, ja siis ainult sellised ühest kohast tulevad imelikud valutorked. Mul kohe mure ja tahaksin arsti juurde minna, aga ei oska kusagilt alustada. Kas mu mure on üldse õigustatud ja kelle juurde ma pöörduma peaksin?
Ette tänades
Mirjam 19a Tartu

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui peavalud püsivad vaatamata ravile, tuleks kindlasti püüda selgitada põhjus. Teil tuleks pöörduda neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos