Käte-jalgade nõrkus, "pehmus", pea paks, unehäired 11.05.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käed-jalad "pehmed", pea "paks", unehäired, "hirm" magamajäämise pärast, kuna tekib lämbumise tunne, proovid korras va.kolesteroolitase normist natukene suurem, veri paks, arstid ei oska diagnoosi panna. Arstide ettekirjutusel manustan südameaspiriini, magneesiumi ja "Roswerat". Aasta tagasi diagnoositi düsfaagia, siis manustasin Ciraset´i ja Nexiumi, uinumiseks. Tookord läks asi nagu ", paika" aga nüüd on lisaks veel käte-jalgade nõrkus, nagu oleks need "vatist".

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Eeltoodu põhjusteks on sageli ärevushäirest tingitud ajuregulatsiooni häired. Neuroloog tavaliselt suudab diagoosi täpsustada ja ravi määrata.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos