Insult ja valud 09.06.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.sain 1,5 aastat tagasi peaajuinfarkti. Nüüd on mul paremal pool pidevad valud. Olen käinud taastusravil mitmeid kordi, aga valud ei taha üle minna, eriti käes ja peas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

On vaja selgitada kas valud on seoses ajukahjustusega, või tingitud muust probleemist (närvi - või liigesepõletikud näiteks). Ravi on erinev. Helistage tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos