Neuralgia? 08.10.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Umbes aasta tagasi hakkasid mu jalasääre esiküljel esinema neuralgia-laadsed valusähvatused. Suvalisel ajal, suvalises asendis. Algul oli väga sageli, tihti mitu korda öösel, mistõttu ei saanud korralikult magadagi. Kevadel pääsesin neuroloogi jutule, too kirjutas Amitryptillini, mille kasutamise ma juba nädala möödudes olin sunnitud lõpetama. Tekkis tugev südamepööritus, uimasus. Kuna elan üksi, ei julge sellist seisundit (mõtlen ravimi kõrvalnähtusi) lubada. Suveks valuhood kadusid ja arvasin juba, et ongi möödas, kuid eile õhtul algas kõik uuesti.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on vajalik uus neuroloogi läbivaatus. Valu sääres võib olla seoses nimmeradikuliidiga, on ka muid võimalikke põhjuseid. Kirja teel ja umbes ravida ei saa.

Dr. Ain Pajos