Õlavalu, mis kiirgab vasakusse kätte ja kaela 16.04.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Muret tekitab "näriv" valu vasakus õlas, mis halvematel päevadel kiirgub vasakusse kätte ja kaela. Viimati muutus tuimaks ja kangeks isegi üks vasaku käe sõrmedest. Osade liigutuste puhul käivad õlast ja isegi rangluu alt läbi valujutid. Pidevalt on tahtmine kätt venitada ja liigutada, et natuke valu leevendada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kaelast lähtuva närvivaluga aga ka õlaliigese kapsli või kõõluseprobleemidega. Tõde segub vastuvõtul. Soovitan teha rö ülesvõtted (2) kaelalülidest (perearst) ja tulla konsultatsioonile.
tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos