Basaaltuumades üksikud väikesed õrnad lubistused 03.10.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mida tähendab pea kompuuteruuringu vastuses lause-Mõlemapoolselt basaaltuumades üksikud väikesed õrnad lubistused. Palun seletage, mida see tähendab, millele viitavad need lubistused. Uuring sai tehtud 2008 kevadel. Kas peaksin uuesti uuringu tegema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See viitab väikestele kahjustuskolletele ajus sageli seoses vereringehäiretega. Tihti on põhjuseks südame rütmihäired.

Dr. Ain Pajos