tehtud selja operatsioon 11.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere, mul on tehtud operatsioon kusagil paar kuud tagasi, ja valu on ikka jalas, kas närvi valu peale oppi võib olla mingil määral ka suurem kui enne operatsioon?
Ning kas mul on võimalik veel jalgpalli mängida?
operatsioon oli L5/4

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Operatsiooni eesmärk nimmelülidevahelise diski probleemide korral on vabastada närvijuur survest ja pingest. Õnnestunud operatsiooni tulemuseks on kohene valude kadumine või oluline nõrgenemine. Kui valud püsivad või on suuremad , tekib palju küsimusi mida tuleks küsida opereerinud arstilt.

Dr. Ain Pajos