Istmikunärvi põletik 02.06.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Selline mure, et 80-ne aastasel inimesel diagnoositi istmikunärvi põletik ja nüüd on ta seda kannatanud juba neli kuud. Ükski rohi ega salv ei aita ja valu läheb aina hullemaks. Loomulikult on vanem inimene ja seoses sellega juba tekkinud ka süvaveenide põletik, mis omakorda teeb väga valu. Kahjuks perearstist väga abi pole loota ja haiglast lasti ka paari päeva pärast koju, aga valu on juba raske taluda. Küsimus on, et kas oleks mõtet eraarsti poole veel eraldi pöörduda ja abi loota? Ise ta olla kuulnud, et äkki süstid võiksid aidata?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selles eas ei ole sageli põhjuseks nimmediski väljasopistus, vaid mingi muu haigus. See oleks küll pidanud selguma haiglas uuringutel olles. Soovitan kontakti võtta haigla raviarstiga.

Dr. Ain Pajos