lõualuu hommikuti valus 20.03.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

asi sai alguse sellest, kui umbes kuu aega tagasi end külmetasin. esialgu oli lõualuu paremast kõrvast kuni lõuani ikka täitsa valus ning tundus kohati, et kõrv ka valutab. käisin perearsti juures kontrollis ning kõrvad pidid korras olema st põletikku pole. siis vahepeal tundus, et see valu kuidagi hammastega seotud. käisin hambaarsti juures kontrollis, tehti röntgen ja mingit põletikku polnud.
nüüd on nii, et öösel ärgates ja hommikuti tunnen, et lõualuu on sealt paremalt poolt nagu kange ja natuke valus. samas tundub ka, et nagu hambaigemed oleksid sealt poolt kuidagi hellad. suhteliselt ruttu peale tõusmist läheb see tunne üle ja päeva jooksul ei tule see asi üldse meelde.
nüüd ei teagi, mida siis edasi teha... kas elada edasi sellise asjaga ja loota, et asi ise möödub või minna uuesti perearsti juurde (eriti nagu ei tahaks) või ...?
millega võiks tegu olla? kas hoopis kolmiknärvipõletik?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Esialgu peaks käima hambaarst vastuvõtul.

Dr. A.Pajos