peaaju-uuring 01.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Magnettomograafias avastati tsüst, arst väitis, et see on kaasasündinud? Millest see tekkis? Küsis kas on epilepsiat esinenud? Ei ole esinenud, aga kas siis kunagi võib seda juhtuda? Olen 31 aastane, kas see tsüst võib tulevikus mingit tervisehäiret põhjustada? Või kas pean millestki hoiduma vms.
vastust ootama jäädes, Piia

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli on tsüst kaasasündinud ega põhjusta vaevusi ega haigusi. Konkreetse vastuse saab anda vaid peale piltidega ja haigusjuhuga tutvumist.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591