Halb enesetunne? 08.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, üle 2 kuu tagasi tabas mind järsku iiveldushoog, süda läks pahaks aga oksendama ei hakanud. Peale seda on vahelduva eduga halb olla- süda paha, isu pole(või ei taha süüa kuna paha olla), iiveldus, väsimus, nõrkus, kaalulangus. Käisin perearstil, gastroenteroloogil, günekoloogil, tehti uuringud mis kõik olid täitsa korras. Kuna arvati et tegu on depresiooniga siis sain cipralexi mida olen nüüd võtnud üle 3 nädala, kuid see pole ka aidanud. Arst arvas et tuleks minna neuroloogi vastuvõtule, kas sellel on mõtet ja kas see võiks olla tingitud närvidest?
Suured suured tänud vastuse eest!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Iiveldus kaasub väga paljude haigusseisunditega. Perearst peaks oskama suunata õige spetsialisti poole.

Dr. Ain Pajos