väikeaju 19.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 21. nädalat rase ning ultrahelis ütles arst, et lapsel on väikeaju parem sagar väiksem kui vasak poolsem. Soovis uuesti mind ultraheliga vaadata 7 nädala pärast. Juhul kui laps sünnibki, et parem sagar on väiksem, siis mis see lapse kui ka meie jaoks tähendab? Mis sellega kaasneb?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Palun käige ultraheli uuringul ka teistkordselt ära ja kuulake, mida arst Teile siis ütleb. Võib - olla on kõik korras.
Kui probleem peaks püsima, siis mina soovitan Teil konsulteerida näiteks Tartus Dr. Anu Söödiga, kes on lasteneuroloog ja kelle vastuvõtud toimuvad ka "Elite" erakliinikus Tartus.
Parimat soovides,
katrin kaarna