Pikali heites pearinglus 18.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere dr.Ain Pajos!

Olen 41 aastane mees.Mul selline probleem juba mitu päeva, et õhtul pikali heites hakkab pea ringi käima ja tekib selline minestus tunne.Istudes seda tunda ei ole aga just pikali asendis.Millest selline probleem olla võib?
Olen 180 pikk,kaalun 95 kg.Suitsetan.Vererõhk on kontrollides olnud normaalne.Millistele uuringutele peaksin pöörduma?

Ette tänades vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et põhjuseks on häire sisekõrvas olevas tasakaaluorganis. Siis tekib järsk pearinglus just pikali heitmisel. Kui probleem püsib, tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591