pearinglus pikali heites ja pikali olles asendit muutes 05.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pikali heites või pikali olles asendit muutes, aeg ajalt tekib hetkeline pearinglus. Seistes ja istudes ei ole probleemi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nn. healoomulise asendivertiigoga, mille tingib häire sisekõrvas. seisundi normaliseerumist aitab kiiremini taastada mõned korrad kiiret harjutust mille õpetusi leiab netist.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika