alporti sündroom 13.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mis on alporti sündroom ja kas seda on võimalik ravida.kas alporti sündroomiga patsiendid võivad paraneda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on päriliku , sageli kaasasündinud sisekõrva arenguhäirega mis tingib erineva ulatusega kuulmiskahjustuse. Võimalikud on ka neeruprobleemid. Paranemise kohta tuleks küsida patsienti näinud kõrvaarstilt.

Dr. Ain Pajos