Guillan-Barre sündroom ja vaktsineerimine HPV vastu 06.06.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Laps põdes 2002.a. ägedat põletikulist polüneuropaatiat (Guillaini-Barre sündroom). Hetkel 16.a. ja soov oleks vaktsineerida teda HPV vastu. Kas teda tohiks vaktsineerida HPV vastu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsige Merimetsa Nakkushaiglast. Vaktsineerimine on seoses teatud riskiga.

Dr. Ain Pajos