Kas radikuliit või närvipõletik? 02.01.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Töö juures pidevalt tõmbetuul ja ilmselt külmetasin.Algul tekkis paremas õlas vist väike närvipõletik.Valu oli nõrk,siis tuli ka palavik ja külmetasin ilmselt juurde,sest 4 päeva hiljem kael ja õlg täiesti kanged.Tugev valu õlas ja kaelapiirkonnas,mis kiirgas ka paremasse kätte.Arst soovitas ibuprofeeni ja diclac salvi,natuke salv leevendab ja tabletid võtavad valu ära,nüüd möödas juba12 päeva,õlg enam ei valuta,aga kaelas ikka hommikuti tugev valu kohati ka terav,pead keerata saan aga valus on par.pool ja väike palavik endiselt püsib.Algul arvasin,et närvipõletik on,aga kuna valud tugevad ja teravad,kas võib olla tegemist hoopis radikuliidiga?enne pole olnud,aga närvipõletik tekib tuulega kergesti.Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui õlg ja käsi ei valuta, on paranemine käigus. Toetage öösel padjaga kaela, mitte kukalt ega pead.

Dr. Ain Pajos