Pidevad peavalud 28.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul on olnud pidevad peavalud juba viimased 10 aastat (olen ise 27 a.) igal nädalal kord kuni kaks. Valu tugevus varieerub. Neuroologi külastades (ka kompuuteruuring läbitud) pandi diagnoosiks "pingepeavalud"(käisin arsti juures enne rasedust). Kui rase olin, kadusid peavalud täielikult. Nüüdseks (sünnitusest möödas poolteist aastat) on ka peavalud taastunud täies mahus. Kas oleks mõtet pevalude põhjust edasi otsida või leppidagi sellega, et on pingepeavalud ja neid kannatada? Aitäh.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti on võimalik peavaludest raviga vabaneda. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos