Peapõrutus? 30.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist,
kukkusin 3 päeva tagasi peaga vastu kõva serva päris tugevasti. Olulist peavalu hiljem ei järgnenud, kuid järgmisel päeval peale kukkumist oksendasin terve päev. Piinlik lugu, kuna olin tarvitanud alkoholi ja seega võis oksendamine olla tingitud pohmellist. Seetõttu ei julgenud ka kiirabi kutsuda. Igaks juhuks käisin ülejärgmisel päeval perearsti juures. Analüüse ei tehtud, järelikult oli pealtnäha kõik täiesti korras. Järgmine päev läksin ka juba tööle. Sooviksingi teada, kas see on ikka normaalne, et pidevalt valdab mind uimasus ja kohati iiveldab. Kuigi arsti sõnul ei peaks midagi viga olema, on enesetunne siiski kehv. Igal võimalikul hetkel (peale tööd) heidan kohe pikali ja üritan magada. Kas selline enesetunne on ikka normaalne ja kas peaks igaks juhuks koljust EKG pildi tegema või poleks põhjust muretseda?
Murelik (23)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Iga peatraumaga võib kaasuda koljusisene verevalandus mis esialgu ei pruugi eriti vaevusi põhjustada. Vastuse annab kompuutertomograafia uuring - antud juhul tuleks pöörduda Mustamäe haigla vastuvõttu.

Dr. Ain Pajos 6 748 591