Peavalud ja pearinglus 18.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 26a. naine.Juba aastaid on olnud pidevad peavalud ja pearinglus.Kahel korral on peavalu nii hull olnud, et olen oksendanud.Valuvaigistid ei aita tihtipeale.Perearst on saatanud mitu korda neuroloogi juurde.Seal selgub alati, et mul on depresioon.Kirjutatakse välja antidepressandid aga ega see peavalu vähemaks ei tee.Paar nädalat tagasi käisin arstil kuna pea käib ringi( ei saa isegi kõrvale vaadata,selline tunne nagu kohe kukun maha).Saadeti siis mind vere analüüsile ja öeldi, et see pearinglus tuleb sellest et kevad on.Väidetavalt olevat vereanalüüs korras olnud.Elukaaslane arvab, et peaks tegema kompuuteruuringu.Kuidas seda uuringut tehaks ja kuidas sinna pääseda.Sooviksin teada mida Teie sellest arvate.Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on teil kalduvus migreenihoogudeks. Depressioon aga muudab ned sagedasteks ja pikaajalisteks. Kompuuteruuring siin tavaliselt midagi ei näita.
Tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591