7-8 aastat pigistav peavalu, lok. kukla piirkonnas 10.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 56 aastane, erialalt insener. Tunnen muret oma tuleviku pärast ehk täpsemini töövõime pärast. Endast niipalju veel-sõltuvusprobleeme ei ole, ei suitseta.
7-8 aastat pigistav peavalu , süveneb õhtuks, lok kuklasse.
KT näidustus: i/c patoloogia välistamiseks.
Ajuvatsakesed ealiselt norm kuju ja laiusega. Vatsakeste süsteem dislokatsioonita, deformatsioonita. Ajukoes koldelisi muutusi ei ilmne. Tagumises koljukoopas liikvoriruumi tsüstjas laienemine ( arenguline ). Koljuluud iseärasusteta. Kaasuvana ilmneb pehmekoeline varjutus etmoidrakustikus.
Arvamus: Peaaju aktuaalse patoloogiata. Kaasuva leiuna pehmekoeline varjutus etmoidrakustikus- tõenäoliselt põletikuline.
Küsimus: Kuidas edaspidi toimida, mil viisil ennast ravida? Kas on oht pahaloomulise kasvaja tekkele?
Teid ette tänades ja jään vastust ootama.
Lugupidamisega
Mati

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kompuutertomograafia kasvajat ei näidanud. Peavalu põhjuseid on aga mitmeid. Võtke perearstilt saatekiri ja tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
Tel. 6 748 591