seoses seljavaludega 04.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

´Tere olen 30 aastane nisterahvas. Pöördusin oma perearstipoole ala-seljavaluga mis kiirgab vasakusse jalga kvastuseks sain kaks retsepti rohtu Tramadol retard tBL 100 MG ja Celecoxibi caps 200 MG. Soovitati veel võimelda ja oligi kõik. Ah jah tabletide kohta öeldi, et kui ühed ei mõju siis võtke teisi. Kui peremaks ei lähe tulge uuesti vastuvõtule. Kas pere arst oleks pidanud suunama mind mingitele uuringutele, et välja selgitada seljavalu põhjus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui seljavalu kiirgub jalga on tegemist närvijuure ärritusega mis ägenedes võib lõppeda lõikusega. Pöörduge neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos