vatist pea, imelik valu 17.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 40-ndates meesterahvas ja mul on probleem selles, et peas imelikud valud piiratud alaga ja pärast on pea nagu vatti täis ja enesetunne kehv. Mida soovitaksite, mida ette võtta. Valuala on iga kord erinev.
Samuti on mul probleem tütrga (21aastat vana). Tal on väga madal vererõhk ja seoses sellega kiirel püstitõusmisel lööb silme eest mustaks ja tekib minestuse tunne(oleme käinud Mustamäe haiglas ka peauuringutel ja seal selguski, et tegemist madala vererõhuga) Nüüd on mureks lihtsalt see, et kui tal tekib see minestustunne kaasneb sellega ka tugev peavalu ainult momendiks, mis kohe ka möödub. Kas peaks sellele valule mingit erilist tähelepanu pöörama või on see selles situatsioonis normaalne nähtus.

Ettetänadesja Teile jõudu soovides patsient.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nii teile kui tütrele saan konkreetset nõu anda peale haigusega tutvumist.

Dr. Ain Pajos